Aktualności

  • -

W dniach  14-15 kwietnia odbywa się konferencja poświęcona tematowi: Gospodarka wodna i ściekowa w gminach – dzisiaj i jutro. Na przykładzie województwa mazowieckiego Nasza firma jest partnerem i uczestnikiem tej konferencji. Konferencja skierowana jest do jednostek samorządowych i ich spółek eksploatujących systemy wodociągowe i..

Read More

My w mediach

  • -

Informacje, artykuły i reklamy o MicroBIOS-Eko ukazały się w następujących wydaniach czasopism branżowych:..

Read More

Artykuł wyd. styczeń-luty

  • -

W Wydaniu Forum Eksploatatora na styczeń i luty 2016 ukazał się obszerny artykuł na temat: „Termiczna utylizacja osadów ściekowych w obecności biomasy roślinnej” LINK DO ARTYKUŁU..

Read More

Seminarium w Warszawie

  • -

30 Listopada MicroBios-Eko był uczestnikiem i partonem seminarium, którego tematem była: Stabilizacja komunalnych osadów ściekowych. Zaproszenie do udziału w seminarium pt. Stabilizacja komunalnych osadów ściekowych – LINK więcej informacji dostępne także na seidel-przywecki.pl  ..

Read More

Konferencja w Korbielowie

  • -

20 listopada 2015r. w Korbielowie odbyła się Konferencja „Przyszłość gospodarki osadami ściekowymi w Polsce wg dyrektywy ściekowej i przepisów krajowych”. Podczas konferencji zaprezentowano innowacyjną technologię osuszania osadów ściekowych metodą mikrofalową. Organizatorem i pomysłodawcą konferencji była sosnowiecka firma MicroBIOS-eko sp. z..

Read More

Konferencja w Spale

  • -

We wrześniu 2015r.  MicroBios-Eko był uczestnikiem i współorganizatorem konferencji w Spale. Tematem tego spotkania było: ,Gospodarka wodno-ściekowa w gminach w nowej perspektywie finansowej 2014-2020” Podejmowano następujące tematy: „Kryteria i zasady wyboru rozwiązań w zakresie gospodarki wodno-ściekowej (uwarunkowania prawne, ekonomiczne, technologiczne,..

Read More